Projekt Voda

Voda je srž svega, jer voda je sve i sve se u vodu vraća.
Tales

Naše je istraživačko pitanje: mogu li (ja) pridonijeti zaštiti voda?

Učenici, nastavnici , stručne suradnice i ravnateljica prepoznali su važnost očuvanja okoliša za opću dobrobit. Istraživali su različite oblike djelovanja koja utječu na održivi razvoj. Svi smo prepoznali koliko je svatko od nas važan i koliko je bitno da smo povezani u kreiranju rada i života u našoj maloj zajednici. Suradnički smo učili, radili u timu i individualno. U našoj smo virtualnoj učionici pomoću raznih digitalnih alata istraživali primjere održivoga razvoja. Međusobno smo surađivali i dijelili različite materijale. Kritički smo promišljali i uvažavali različita mišljenja. Naši su nas nastavnici vodili i poticali kako bismo zajedno istražili važnost vode i pridonijeli boljoj budućnosti za sve.

Svi učenici, nastavnici, stručne suradnice i ravnateljica sudjelovali su u projektu Zaštitimo naše vode. Virtualnom šetnjom predstavit ćemo naše uratke.

Rad učenika 4.c i 4.d
Rad učenika prof. Emilije Vlaisavljević Bacan
Rad učenika prof. Ljerke Bačurin
Rad učenika prof. Dolores Stojanović
Rad učenika prof. Elen Zubek
Kviz učenika prof. Dolores Stojanović
Rad učenika prof. Gordana Polana
Rad učenika prof. Igora Subotića
Rad učenice prof. Dolores Stojanović
Die Hauptfigur repräsentiert uns, die Bewohner dieser Welt, als Beschützer dessen, was uns am Leben hält, Wasser. Das Wasser leuchtet, als es das Leben darstellt, das es uns anbietet. Einmal weg, wäre das Leben, das wir haben, auch weg.
Rad učenice prof. Anite Lučić
Rad učenice prof. Helene Habčić